Wielki Start "Serie B"

Już jutro o godzinie 17:00 po prawie dwumiesięcznej przerwie Sokół Rybna zaczyna nowy sezon. Jak wpłynął ten czas na drużynę i czy nasi zawodnicy dali z siebie wszystko, aby dobrze przygotować się do nowego sezonu, a jednocześnie odpocząć i nabrać siły? O tym dowiemy się już jutro. Jedno możemy Wam zdradzić, że zawodnicy znaleźli czas na treningi i sparingi z innymi drużynami. Czy jakieś zmiany będą na murawie? O tym dowiecie się już jutro!
Pierwszy mecz w tym nowym sezonie Sokół Rybna rozegra na własnym boisku, a jego przeciwnikiem będzie Pychowianka Kraków. Mamy nadzieję, że Sokół wygra ten mecz i dobrze rozpocznie sezon 2015/2016, a tym samym postawi pierwszy z wielu małych kroków ku zdobyciu awansu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców i sympatyków na pierwszy mecz już w sobotę 22.08.2015r. o godzinie 17:00 na obiekcie w Rybnej!
Do zobaczenia już jutro!